Damskie torebki na laptopy z recyklingu

( ilość produktów: 2 )

Torby na laptopy mogą być nie tylko praktyczne, ale również stylowe. Piece of Love jako polski producent torebek z recyklingu zajmuje się produkcją modnych akcesoriów w duchu slow fashion. To pojęcie, które promuje zrównoważoną produkcję, konsumpcję oraz projektowanie ubrań i pozostałych elementów garderoby. Nasze torby powstają z resztek materiałów, dlatego idealnie wpisują się w ten nurt.

Torby na laptopy Piece of Love

Torby na laptopy od Piece of Love wyróżniają się nie tylko oryginalnym wzornictwem, ale również funkcjonalnością. Powstały z myślą o nowoczesnym stylu życia, w którym dobro naszej planety jest na pierwszym miejscu. Dlatego mogą służyć zarówno jako torba na laptop, jak i torebka na różne okazje. Rolę wewnętrznego pokrowca spełnia zapinany na zamek wkład, który chroni Twój komputer przed wstrząsami, czy uszkodzeniami. Wewnątrz wkładu znajdziesz szereg przydatnych przegródek i kieszonek m.in. na długopisy, dzięki którym zachowasz porządek, a wszystkie ważne rzeczy będziesz miała zawsze pod ręką. Projektowane przez nas torby na laptop mają długi, szeroki pas z możliwością regulacji, który zapewnia wygodę noszenia. Dla Twojego komfortu dodaliśmy także uchwyt do ręki.

Połączenie funkcjonalnego wkładu ze stylowym obszyciem sprawia, że jest to rozwiązanie idealne do pracy i na spotkania biznesowe. Po wyciągnięciu wewnętrznego wkładu torba może służyć jako modny dodatek na wieczorne wyjście. Wybierając torby na laptopa damskie i męskie od Piece of Love ograniczasz konieczność kupowania kolejnych dodatków na różne okazje. Nasza torba na laptop jest niezwykle uniwersalna!

Torby na laptopy damskie i męskie od Piece of Love

Nasza marka działa w duchu zero waste – wszystkie produkty powstają ze skrawków materiałów. Dzięki temu mamy realny wpływ na zmniejszenie ilości odpadów, a tym samym dbamy o naszą planetę. Wszystkie modele, w tym torby na laptopy tworzymy w małych seriach po 100-200 sztuk, a każdy produkty jest wyjątkowy i niepowtarzalny – zupełnie tak jak Ty! Dbamy też o jakość materiałów – są nie tylko przyjemne w dotyku, ale też trwałe i odporne na uszkodzenia. Wybierając nasze torebki, możesz mieć pewność, że posłużą Ci przez wiele lat.

W naszym asortymencie znajdują się nie tylko damskie torebki na laptopy z recyklingu. Przygotowaliśmy specjalnie coś dla pań, jak i panów. Gorąca zachęcamy Cię do zajrzenia na inne podstrony, na których znajdziesz między innymi:

Podaruj sobie kawałek miłości, wybierz torebki z serduszkiem od Piece of Love!

pixel